Lody, lody dla ochłody – gr. V
Letni spacer dzieci do parku i na lody.
Żegnamy przedszkole – gr. IV i VI
” Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie...” Grupa III „Sówki” pożegnała we wtorek i w piątek 6-latki z gr. IV i VI podczas uroczystego zakończenia roku . Dzieci z grupy „Żabek” pożegnały przedszkole wierszykami, wzruszającymi piosenkami, a na koniec pięknie zatańczyły „Poloneza”. Wszystkim przedszkolakom życzymy samych […]
Mija czas – gr. VI
To już nasze ostatnie wspólne chwile… Korzystając z pięknej pogody, dzieci z grupy VI wybrały się do parku na wycieczkę. Tam pani Ania S. pokazywała im pomnik przyrody i opowiadała różne ciekawostki. Dzieci bawiły się na placu zabaw, a kulminacja wycieczki….były pyszne lody 🙂 […]
Spacer grupy III
Wyjście do biblioteki i do parku pozwolił gr. III na pobyt w tężni . Będziemy cściej odwiedzać park .