Żegnamy przedszkole – gr. IV i VI
” Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie...”
Grupa III „Sówki” pożegnała we wtorek i w piątek 6-latki z gr. IV i VI podczas uroczystego zakończenia roku .
Dzieci z grupy „Żabek” pożegnały przedszkole wierszykami, wzruszającymi piosenkami,
a na koniec pięknie zatańczyły „Poloneza”.
Wszystkim przedszkolakom życzymy samych sukcesów w szkole!

