25 czerwca, 2026 Mija czas – gr. VI To już nasze ostatnie wspólne chwile… Korzystając z pięknej pogody, dzieci z grupy VI wybrały się do parku na wycieczkę. Tam pani Ania S. pokazywała im pomnik przyrody i opowiadała różne ciekawostki. Dzieci bawiły się na placu zabaw, a kulminacja wycieczki….były pyszne lody 🙂