Rodzice dzieci nowo przyjętych ( gr. I ,II, III) do przedszkola  informujemy ,

że zebranie organizacyjne na rok szkolny 2022/2023 odbędzie się  29 sierpnia 2022   :

Grupa I i III o godz. 15.00.

Grupa II o godz. 15.30

Rodziców dzieci z pozostałych grup : IV, V, VI i VII zapraszamy 30 sierpnia o godz. 15.00

Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazujemy list Ministra Zdrowia dotyczący szczepień ochronnych dzieci i młodzieży.

Drodzy Rodzice!

Nasza przedszkole bierze udział w profilaktycznym programie edukacyjnym “Realnie odpowiedzialni”.

Program został przygotowany przez ekspertów ze Stowarzyszenia Strefa Wsparcia.

Jest on częścią Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Odłącz się. Połącz się.” planowanej na 2022 rok.

Program ten powstał by walczyć z nadużywaniem i nieodpowiednim korzystaniem z ekranów przez dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Ważnym celem programu jest uwrażliwienie dorosłych na problem nadmiernej obecności ekranów w życiu dzieci.