Spotkanie z przyrodą w bibliotece – gr. III
17 czerwca dzieci z grupy III „Sówki” po raz ostatni w tym roku szkolnym uczestniczyły w warsztatach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną. Zajęcia o tematyce przyrodniczej, wzbogacone prezentacją multimedialną oraz wykorzystaniem klocków K’nex, były dla przedszkolaków bardzo interesujące i dostarczyły wielu ciekawych doświadczeń.
Zachęcamy dzieci i rodziców do korzystania z wakacyjnej oferty warsztatów i zajęć organizowanych przez bibliotekę.
