Muzyczne spotkanie w „Etiudzie” – gr. III oraz VI.
W dniu 16 czerwca dzieci z grup III i VI uczestniczyły w koncercie muzyki poważnej w Prywatnej Szkole Muzycznej „Etiuda”. Przedszkolaki miały okazję wysłuchać pięknego koncertu na skrzypce i pianino oraz koncertu gitarowego z muzyką jazzową.
Serdecznie dziękujemy Pani Anecie oraz pozostałym artystom za wspaniały występ i niezapomniane muzyczne przeżycia. 🎻🎹🎸.
