Przedszkolaki z koła kulinarnego w ramach realizacji

Innowacji Pedagogicznej „Tęczowe witaminki w oczach chłopca i dziewczynki

oraz  podsumowania koła kulinarnego „ Kuchcikowo” w roku szkolnym 2016/2017

przygotowali  teatrzyk pt: " Witaminki dla księzniczki Marcelinki"  promujący zdrowe odżywianie.

Pokazali, jak szkodliwe mogą być słodycze, gdy spożywa się je w nadmiarze.

Wyjaśnili, że źródłem witamin i dobrego zdrowia są warzywa i owoce.

Po spektaklu rozstrzygnięto konkurs plastyczny „ Moja książka kucharska”

wśród laureatów byli: Ada C. gr VI, Jasiu P. – gr. IV, Julia M. , Gr VII,

Wiktoria O. – gr. IV oraz Emilka K. – gr II.

Gratulujemy Uśmiech

Przedszkolaki z koła kulinarnego w ramach realizacji Innowacji Pedagogicznej „Tęczowe witaminki w oczach chłopca i dziewczynki” oraz  podsumowania koła kulinarnego                               „ Kuchcikowo” w  roku szkolnym 2016/2017 przygotowali  teatrzyk promujący zdrowe odżywianie. Pokazali, jak szkodliwe mogą być słodycze, gdy spożywa się je w nadmiarze. Wyjaśnili, że źródłem witamin i dobrego zdrowia są warzywa i owoce.  Po spektaklu rozstrzygnięto konkurs plastyczny „ Moja książka kucharska” wśród laureatów byli: Ada C. gr VI, Jasiu P. – gr. IV, Julia M. , Gr VII, Wiktoria O. – gr. IV oraz Martynka K. – gr II.